آیا سوالی دارید؟

_

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

از چه راه هایی می توان مهاجرت کرد؟

مهاجرت از طریق پذیرش و تحصیل در دانشگاه های خارجی، از طریق تخصص شغلی، از طریق سرمایه گذاری در کشور مقصد، از طریق ثبت شرکت، از طریق ثبت نام فرزندان در مدارس خارجی و راه های دیگر قابل انجام است. انتخاب راه مهاجرت بستگی به شرایط شما و هدفتان از مهاجرت دارد.

اولین قدم برای مهاجرت چیست؟

اولین قدم برای مهاجرت بسته به هدف شما می تواند متفاوت باشد. اما به طور کلی آموختن زبان کشور مقصد و فراهم آوردن پول کافی جهت انجام مراحل مختلف مهاجرت، از اساسی ترین مراحل می باشند. پس از آن کسب اطلاعات و آگاهی از قوانین مهاجرتی کشور پذیرنده و ترجمه مدارک مورد نیاز از اقدامات ثانویه به شمار می رود.

چگونه می توان پذیرش تحصیلی گرفت؟

پذیرش تحصیلی یکی از ایمن ترین و بهترین راه های مهاجرت می باشد. به این طریق می توان بر حسب شرایط تحصیلی و علایق دانشجو، میزان تمکن مالی، آشنایی با زبان های خارجی و… یکی از دانشگاه های بین المللی را انتخاب و مقدمات پذیرش را فراهم آورد. هدف موسسه ما اخذ پذیرش از دانشگاه هایی با رتبه برتر علمی و مورد تایید وزارت علوم ایران، با کمترین میزان شهریه و یا بیشترین میزان کمک هزینه های تحصیلی، و همچنین انتخاب کشورهایی با شرایط کاری مناسب و امکان اخذ اقامت پس از فارغ التحصیلی می باشد.

مشاورین کارآزموده ما بسته به علایق و شرایط متقاضیان، موارد نامبرده را اولویت بندی نموده و بهترین گزینه ها را پیشنهاد می نمایند. پس از تصمیم گیری متقاضی، انعقاد قرارداد رسمی مابین متقاضی و موسسه صورت گرفته و سپس مدارک مورد نیاز جهت ترجمه اعلام می شود. سپس مراحل تخصصی اپلای دانشگاه در ددلاین تعیین شده دانشگاه موردنظر توسط کارشناسان خبره ما  به ذقت و حساسیت بالا پیگیری می گردد. در این بازه زمانی متقاضی با آرامش خاطر می تواند به تحصیل زبان خارجه مورد نظر پرداخته و خود را برای زندگی و تحصیل در کشور دلخواه آماده سازد.

ویزای کار چیست؟

برخی کشورها برای تامین نیروی کار خود دچار مشکل می باشند. اغلب این مساله در کشورهای توسعه یافته و یا با رشد اقتصادی سریع رخ می دهد. به عنوان مثال اغلب کشورهای اروپای غربی که رشد جمعیتی منفی و جمعیت بالای سالمند دارند، در تامین نیروی پرستاری خود نیازمند نیروی کار خارجی می باشند. این فرصت جهت مهاجرت افرادی که به دنبال کار و کسب درآمد و اقامت در کشورهای توسعه یافته می باشند، فرصتی استثنایی می باشد. همچنین کشور در حال توسعه ای مانند ترکیه به علت رشد سریع صنایع و تولیدات خود نیازمند نیروی کار کارگر فنی و ساده بوده و به علت نزدیکی فرهنگ و دین، کشوری مناسب جهت نیروی کار ایرانی می باشد. مراحل اخذ ویزای کار بسته به کشور و مشاغل مختلف، متفاوت می باشد.

بهترین کشور برای مهاجرت کدام است؟

انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت بستگی به هدف شما از مهاجرتی دارد. اما به طور کلی پیشنهاد ما کشورهایی هستند که امکان اقامت و شهروندی شما را فراهم می نمایند. این موضوع از جهت برخورداری از کلیه حقوق و مزایای شهروندی و همچنین فراهم آمدن اطمینان خاطر از ثبات شرایط زندگی در آن کشور می باشد. بعلاوه بهترین کشورها جهت مهاجرت، آن هایی هستند که شرایط بهتری را در زمینه تحصیل، کار و سطح درآمد، شاخص های زندگی مانند امنیت و رفاه و… فراهم می آورند.  

از ما بپرسید