درباره ما

_

موسسه مهاجرتی و کاریابی بین الملل پرسپولیس در سال هزار و سیصد و نود و هفت با هدف مشاوره و همراهی متقاضیان در امور پذیرش در دانشگاه های برتر دنیا، کاریابی بین المللی، اخذ ویزای توریستی و سایر روش های مهاجرتی تاسیس گردید. این موسسه با نام رسمی مهاجر کاریاب بین الملل پارسه، با شماره ثبت ۲۷۲ دارای  مجوز رسمی امور اعزام دانشجو به خارج از کشور از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران بوده و کلیه فعالیت های خود را در چارچوب حقوقی مجاز این وزارت خانه به انجام می رساند. همچنین این موسسه در پی اخذ مجوز کاریابی بین المللی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

بنیان گذار این موسسه، آقای احمد پاشایی، فارغ التحصیل رشته مهندسی برق، گرایش اتوماسیون از دانشگاه بولونیای ایتالیا و دانشگاه واشینگتن آمریکا می باشند. سابقه فعالیت های نیک اندیشانه ایشان قبل از اخذ مجوز و تاسیس موسسه پرسپولیس به عنوان مشاور در امور اخذ پذیرش تحصیلی  بیش از ده سال می باشد.

اساسنامه موسسه پرسپولیس بر چهار اصل استوار است: اصل اول: تکریم ارباب رجوع، اصل دوم: صداقت و راستگویی در مشاوره، اصل سوم: دقت و صحت در انجام کلیه امور تخصصی مهاجرت،  اصل چهارم: اولویت دادن مصلحت ارباب رجوع به مسائل مالی و بیزنسی.

 

ارتباط با ما

در هر زمان در هر مکان ما در کنار شما هستیم

جواب های خود را در بین سوال های متداول پیدا کنید